6 İLÇEMİZDE DAHA KONGRELERİMİZİ TAMAMLADIK

6 İLÇEMİZDE DAHA KONGRELERİMİZİ TAMAMLADIKAK Parti Denizli Teşkilatımız, Hafta sonunda toplam 6 ilçede yapılan kongrelerle merkez ilçeler haricindeki tüm ilçelerde kongre sürecini tamamlandı.

12 Eylül Cumartesi  günü sırasıyla Tavas, Kale  ve Beyağaç ile 13 Eylül Pazar Günü Baklan, Çivril ve Bekilli İlçeleri’nde 7’inci Olağan Kongrelerimiz gerçekleştirildi.

AK Parti İl Başkanımız Necip Filiz, Grup Başkanvekilimiz Cahit Özkan, Denizli Milletvekillerimiz Şahin Tin,Ahmet Yıldız , Nilgün Ök, İl Koordinatörümüz Muğla Milletvekilimiz Nihat Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan,Kadın Kolları Başkanımız Nurcan Dalbudak ve Gençlik Kolları Başkanımız Osman Nazlıer , Ak Parti İlçe Başkanlarımız ve İlçe Belediye Başkanlarımız ile partimize gönül vermiş vatandaşlarımızın katıldığı ilçe kongrelerimiz de  Protokol konuşmalarının ardından mesafe kurallarına uygun şekilde oy kullanımına geçildi.

Oylama sonucunda; Tavas’ta  Hasan Hüseyin Büyüktarakcı, Kale’de Bilal Tıkım, Beyağaç’ta Mustafa Tekin, Baklan’da Mehmet Emin Giral, Çivril’de Halil Ertuğrul ve Bekilli’de ise Abdurrahman Akdoğan ile yola devam kararı alındı.

AK Parti 7. Olağan Kongre sürecinin “İnandığın Yolda Yürü” sloganıyla Yeni normalleşme süreci ile birlikte maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına azami ölçüde riayet edilerek, açık ve geniş alanlarda, büyük bir coşku ve heyecan içerisinde örnek bir kongre süreciyle gerçekleştirdiklerine dikkat çeken İl Başkanımız Necip Filiz; “AK Parti kongreleri kardeşlik hukukunun arttığı bir yenilenme ve yeniden yola revan olma buluşmalarıdır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki AK Partimiz; Maziden atiye giden kadim yolculukta ülkemize ve milletimize verdiği hizmetlerle ismini gönüllere yazdırmıştır. 19 yıl önce kurulan AK Partimizin AK kadroları, Cumhurbaşkanımızın öncülüğün Denizlimize, ülkemize ve milletimize hizmetkâr olmaya devam edecektir. İnşallah bu kadrolar ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştıracak, 2053 ve 2071 vizyonunu hayata geçirecek olan nesilleri yetiştirecektir.” dedi.