AK Parti Denizli’de 6 ilçede ilçe başkanlarımız belli oldu!

AK Parti Denizli’de 6 ilçede ilçe başkanlarımız belli oldu!


Denizli AK Partimiz'de kongre heyecanı devam ediyor. Haftasonu yapılan ilçe kongrelerimiz ile 6 ilçenin ilçe başkanı belli oldu.


Denizli AK Partimiz’de kongre süreci devam ediyor. Pandemi nedeniyle ertelenen kongrelerimiz normalleşme süreciyle birlikte yapılmaya başlandı. Son olarak haftasonu 5 Eylül Cumartesi günü Bozkurt, Çardak, Honaz ilçelerinde, 6 Eylül Pazar günü ise Çameli, Acıpayam, Serinhisar ilçelerimizin kongreleri yapıldı. İlçe kongrelerimize İl Kordinatörümüz Milletvekili Nihat Öztürk, Grup Başkan vekilimiz Cahit Özkan, İl Başkanımız Necip Filiz, Milletvekillerimiz Şahin Tin ve  Ahmet Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.

Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde maske, mesafe ve hijyen kuralları üst seviyede tutulurken ilçe kongrelerimizin sonunda ilçe başkanlığı için seçimler yapıldı. 

İşte 6 ilçede seçilen başkanlarımız:

AK Partili üyelerin kullandığı oy sonucu Bozkurt’ta Mustafa Avcı, Çardak’ta Nazif Korkmaz, Honaz’da Mustafa Arık, Çameli’de Cengiz Yılmaz, Acıpayam’da Fikret Gümüş, Serinhisar’da Cemal Kobaş ilçe başkanımız olarak seçildi.