FATİH DURMAZ

FATİH DURMAZ

08.12.1979 tarihinde Denizli’de doğmuştur. 9 Eylül üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.2012-2014 Denizli merkez ilçe yönetim kurulu üyeliğinde bulunmuştur..2014-2018 de Denizli Merkezefendi kurucu yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. 10 Nisan 2018 yılında il yönetim kuruluna geçmiştir. 24 Nisan 2018 yılında da il başkan yardımcılığı görevini üstlenmiştir. 4 Ekim 2020 günü yapılan Merkezefendi 3.Olağan kongre seçim sonucunda Merkezefendi İlçe Başkanı görevini üstlenmiştir.