Gönül Seferberliği kapsamında; İl başkanımız Necip Filiz, vatandaşlarımızın üye kaydını gerçekleştirdi.

Gönül Seferberliği kapsamında; İl başkanımız Necip Filiz, vatandaşlarımızın üye kaydını gerçekleştirdi.


Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ın başlattığı Gönül Seferberliği kapsamında;Gençlik Kollarımızın kurduğu standlarımızı ziyaret ederek hemşehrilerimiz ile bir araya gelen il başkanımız Necip Filiz ; Vatandaşlarımızın üye kaydını gerçekleştirdi.

AK Parti'nin, Türkiye'nin son 18 yılının mimarı olmasının yanında geleceğinin de umudu olduğunu vurgulayan Başkan Filiz, "Ülkemizde tüm farklılıkların ötesinde 83 milyon vatandaşımızın tamamının ortak paydasını teşkil eden değerlerin ve beklentilerin tek temsilcisi AK Parti'dir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hep söylediği gibi bu partinin sahibi, kuruluşundan bugüne bizatihi milletimizdir, inşallah hep de öyle kalacaktır. Türk siyasi hayatında kaderi ülkesinin ve milletinin kaderiyle bu kadar bütünleşmiş bir parti örneği bulunamaz. Bu tablo, AK Parti'nin yönetim kademelerinde görev almış olan herkesin sorumluluğunu daha da ağırlaştırmaktadır" dedi. 

Denizli  İl Teşkilatı'nın yöneticilerinin şehirde ulaşmadık ve gönlünü kazanmadık kimse bırakmamakla mükellef olduğunu belirten Filiz, sözlerini şöyle sürdürdü: 

"Şayet bu şehirde AK Parti il ve ilçe teşkilatlarımızın hala kapısını çalmadığı, elini sıkmadığını, halini hatrını sormadığı tek bir kişi dahi varsa görevimizi eksik yapmışız demektir. Biz hiçbir zaman milletimize sadece seçimden seçime giden bir parti olmadık. AK Parti'nin asıl gücü, yılın 365 günü, günün 24 saati Hakk'ın rızasını kazanmak ve halka hizmet etmek için çalışan bir yapıya sahip bulunmasıdır. Kazançlarımızın da kayıplarımızın da sebebini arayacağımız yer, işte burasıdır. Beklediğimizi bulamadığımız durumlarda suçu millete yıkmayacak, faturayı başkalarına kesmeyecek, dönüp kendimize bakacağız, kendimizi sorgulayacağız. Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, siyasetin özü insan insana, yüz yüze, kalp kalbe iletişim olarak kalmayı sürdürecektir. Elbette devrin tüm imkanlarını sonuna kadar ve en etkili şekilde kullanacağız ama bu asla siyaset yöntemimizin temel ilkesini oluşturan yüz yüze iletişimi koparma pahasına olmayacaktır." "Unutmayınız, siyasete girmekle talip olduğumuz tek şey, milletimizin hizmetkarlığıdır." diyen Başkan Filiz, Bunun için Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ın başlattığı Gönül Seferberliği kapsamında; Sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde telefonla ulaştığımız, halini hatrını,ihtiyaçlarını sorduğumuz vatandaşlarımıza bizzat sahaya inerek, şehrin değişik noktalarında kurduğumuz ve teşkilatımızdaki genç kardeşlerimizin yürüttüğü yeni üye kayıtlarında vatandaşlarımızla bir arada olacağız”