Hafta sonu yapılacak ilçe kongrelerimiz ertelendi

Hafta sonu yapılacak ilçe kongrelerimiz ertelendi

AK Parti Genel Merkezimizden Yapılan açıklamada, Sağlık Bakanlığının yürüttüğü koronavirüsle ilgili tedbirler kapsamında alınan Bilim Kurulu kararları ve son gelişmelerin dikkate alınarak, bu hafta sonu yapılması planlanan kongrelerin Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın takdir edeceği ikinci bir tarihe kadar ertelendiği bildirildi.
 
İdlib'ten gelen şehit haberleri sonrası yaşanılan üzüntü ve şehitlerimize saygı sebebiyle bir hafta geç başlayan kongrelere bu kez de Koronavirüs tedbirleri sebebiyle ara verildi. Bu hafta sonu yapılacağı duyurulan Bozkurt, Çardak, Honaz, Acıpayam, Çameli ve Serinhisar ilçe kongreleri ertelendi.
 
AK Parti Denizli İl Başkanımız Necip Filiz; Sosyal Medya hesaplarından yaptığı açıklamada: "Haftasonu planlama yaptığımız Bozkurt, Honaz, Çardak, Serinhisar, Acıpayam, Çameli ilçe kongrelerimiz  ileri bir tarihe ertelenmiştir" dedi.
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir'de , Twitter hesabından bir açıklama yaptı. 
 
Açıklamada, "Sağlık Bakanlığımızın yürüttüğü koranavirüs ile ilgili tedbirler kapsamında, bu hafta sonu yapılması planlanan kongrelerimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir" sözlerine yer verdi.