İlçe kongrelerimizi büyük bir çoşku ve heyecanla tamamladık

İlçe kongrelerimizi büyük bir çoşku ve heyecanla tamamladık


 
Hafta sonu gerçekleştirdiğimiz Pamukkale ve Merkezefendi İlçe Teşkilatları’mızın 3’üncü olağan genel kurullarıyla ilçe kongre sürecimiz tamamlandı.

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanlığımızda Uğur Gökbel güven tazelerken; Merkezefendi’de ise Fatih Durmaz, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanımız oldu.

Korona virüs pandemisi nedeniyle ara verdiğimiz kongrelerimizde, normalleşme süreciyle olağan genel kurul çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ettik. Geçtiğimiz hafta sonunda yapılan Pamukkale ve Merkezefendi İlçe Teşkilatları’mızın 3’üncü olağan genel kurullarıyla ilçe kongre sürecimiz tamamlandı.
 
Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde Pandemi tedbirleri hassasiyetine dikkat edilerek yapılan kongremizde AK Parti Pamukkale’de mevcut Başkanımız Uğur Gökbel güven tazeledi.

Kongre öncesi aday olmayacağını açıklayan ilçe başkanımız Ekrem Başer ise görevi Kongreye tek aday ve tek liste ile giren Fatih Durmaz’a devretti.

Kongremize AK Parti Denizli İl Başkanımız Necip Filiz, son Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci, AK Parti Grup Başkanvekilimiz Cahit Özkan, AK Parti Denizli Milletvekillerimiz Şahin Tin, Ahmet Yıldız, Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki, AK Parti Kadın Kolları Başkanımız Nurcan Dalbudak, Gençlik Kolları Başkanımız Osman Nazlıer, ilçe başkanlarımız ve partililer katıldı.

İl Koordinatörlüğünü Muğla Milletvekilimiz Nihat Öztürk’ün yaptığı kongreler Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür merkezinde gerçekleştirildi.

Pazar günü  Merkezefendi İlçe Kongremize ise; Genel Başkan yardımcımız Erkan Kandemir, Teşkilat Başkanlığı Bölge Koordinatörlerimiz Reşit Polat, Yusuf Çoşkun, Kurtcan Çelebi, Ertuğrul Soysal teşrif ettiler.

“Türkiye’siz yeni bir düzen inşa edemezsiniz”

Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir de yaptıkları kongrelerin yeni bir başlangıcın, dirilişin, atılımın mihenk noktası olacağını vurguladı.

Daha önce görev alanlar ve bugün görev alacaklarla yeni ufuklara yelken açacaklarını aktaran Kandemir, şöyle konuştu:

“Kim ne söylerse söylesin, kim ne yaparsa yapsın, bir asır önce, yarım asır önce Türkiye’yi oyunun dışına itenler, gördüler ki bu süreçte Türkiye’siz yeni bir düzen inşa edemezsiniz. Şimdi yeni bir kapı aralıyoruz. Yarınlar çok daha güzel olacak. Ekonomide, özgürlüklerde, güvenlikte yepyeni bir döneme giriyoruz hep beraber. Bu yeni kongre süreciyle Türkiye’yi, Allah’ın izniyle çok daha güzel yarınlara hep beraber taşıyacağız.”
İyilikleri çoğaltırken kötüyü ve kötülükleri aralarına sokmayacaklarını kaydeden Kandemir, şu ifadeleri kullandı:

“İnşallah birlikte tüm Türkiye’de çok daha güzel günlere şahitlik edeceğiz. İsmimiz bilinmese de anılmasa da yüz yıl sonra bu isimsiz kahramanlar tıpkı İstanbul’un fethinde hatırlamadığımız Yasinler, Ayşeler gibi hayırla yad edilen o ecdat gibi 100 yıl sonra, 50 yıl sonra Tayyip Erdoğan’ın yanında saf tutanlar tarihte hakikatin mücadelesine omuz verenler olarak hatırlanacak ve hayırla yad edilecek. Hakikate omuz veren bu ekiple daha yapacak çok işimiz, yürüyecek çok yolumuz var.”
 
Pamukkale İlçe Yönetimimiz Yapılan olağan genel kurulun ardından Uğur Gökbel’in başkanlık ettiği AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı’mızın yeni yönetiminde şu isimler yer aldı:

Ali Durmuş, Barış İşler, Cengiz Aydın, Ceyda Okta, Dilek Korkmaz Bilik, Duran Acar, Ender Duman, Fikret Ertem, Gülter Betül Atabey, Halil Pekdemir, Harun Aydın, Harun Kaftan, Hüseyin Yılmaz, İlhan Soydan Dönmez, Mehmet Göktaş, Mehmet Koyuncuoğlu, Muhammet Ali Çelik, Muharrem Kılcı, Mustafa Şencan, Nihat Yılmaz, Osman Cun, Ömer Deda, Özer Aydın, Rıza Şahan, Sevili Orhan, Uğur Balay, Ümit Meşin, Yusuf Çiftçi ve Zafer Şakır.
 
Fatih Durmaz’ın Başkanlık ettiği Merkezefendi İlçe Yönetimimiz ise şu isimlerden oluştu:

Abdurrahman Aydoğmuş, Ali Cevat Çalışkan, Aydoğan Şen, Aynur Dindar, Burak Şakır, Burcu Demir Benli, Can Altınay, Erhan Ünveren, Esma Akbaş, Garip Koyun, Gülşen Suna, Gürcan Çakır, Hakan Şirin, Harun Başışık, Hasan Aydoğdu, Hatice Ahat, Hüseyin Güleç, Kübra Ayhan, Kürşat Yılmaz, Levent Okur, Mehmet Ali Durgut, Mehmet Salih Niyaz, Mevlüt Harmankaya, Mustafa Sait Demir, Osman Tataroğlu, Osman Türk, Recep Yunus Özer, Yasin Ramazan Topçu, Yüksel Balki