UĞUR GÖKBEL

UĞUR GÖKBEL

15.12.1979 doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Lise mezunudur. Serbest meslekle uğraşmaktadır. 20 Şubat 2012 yılından beri teşkilatta aktif olarak bulunmaktadır. 13 Haziran 2014 - 13 Ocak 2015 tarihleri arasında ilçe başkan yardımcılığı görevinde bulunmuştur. 28 Ocak 2018 tarihten itibaren ilçe başkanlığı görevine getirilmiştir.